KONST / Litografier / Färglitografi 14943247
nr 1494 3247
Sven Lingardsz
(f. 1944), Sverige
2 st, Signerade, Käpphästar/Monument, färglitografi, yttermått inklusive ram: 57x70, färglitografi, yttermått inklusive ram: 63x76 cm
Sven Lingardsz, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:22:20
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr